Paieška

Grindų dangos parinkimo gidas - StoCretec

 

Grindų dangos parinkimo gidas

Priklausomai nuo verslo veiklos pobūdžio ir konkrečių patalpų grindų eksploatavimo specifiškumo, "StoCretec" teikia paruoštas grindų dangos sistemas, pritaikytas konkrečioms sąlygoms. Didelės ar menkos apkrovos, plona ar stora, standi ar lanksti, laidi elektrostatiniam krūviui, atspari cheminėms medžiagoms ir pan. - tai tik keletas siūlomų "StoCretec" dangų konstrukcijų. Sprendžiant, kokią medžiagą grindims pasirinkti, reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių, kurie bus itin svarbūs tolesniam naudojimui: užtikrins ne tik komfortą ir saugumą darbe, bet leis sutaupyti bėgant metams, nes sumažės su grindų eksploatavimu susijusios išlaidos.
 
Dangos parinkimo gidas leidžia pasirinkti tinkamą dangą pagal patalpų paskirtį. Jei turite kokių nors klausimų ar abejonių, parašykite mums. Susisieksime su jumis, kad padėtume pasirinkti ar sukurti sprendimą, kuris tiktų Jūsų poreikiams ir esamoms sąlygomis.
 
Panaudojimo galimybės: garažuose, pramoniniuose ir visuomeniniuose pastatuose, ofisuose, sandėliuose, parduotuvėse, butuose, apartamentuose.  
 
 
 
 
 
smart foreash